ıllılı.ıl.lı... AiLe FoRuMLaRı ...ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı... AiLe FoRuMLaRı ...ıl.lı.ıllılı

Aileniz İçin En İyisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
 Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri WJdEdq
YaZYaGmUrU

Nerden Nerden : Kayseri

Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Empty
MesajKonu: Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri    Erkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 10, 2024 7:07 pm

Bir erkeğin öpüşmeden önce aklından neler geçirdiğini merak ediyor musunuz?

1. "Evet! Erkeğim."

2. "Nefes kontrolü: En son dişlerimi ne zaman fırçalamıştım? Nefesim kokuyor mu? Hiç sakızım var mıydı?"

3. "Skor! Bu gece bir şey yapacak mıyız acaba?"

4. "SanırımErkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Virgul 'Hatırladığım kadarıyla kızlar erkekleri çıldırtan dil hareketinden çok hoşlanmazlar'"

5. "Gerçekten daha ileri gitmeyi düşünmüyorum; Sadece daha eğlenceli vakit geçirmek için öpüşüyorum"

6. "Acaba iyi öpüşüyor mu? Çünkü öpüşmeyi seviyorum ama bugünden sonra nefret etmek istemem!"

7. "Eğer yanağını bana uzatırsaErkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Virgul ona gerçek bir öpüşme nasıl olur göstereceğim"

8. "Umarım benim istediğim kadar öpüşmek istiyordur. Ateşli dudaklarının aklımı başımdan almasını diliyorum."

9. "Umarım doğru şeyi yapıyorumdur. BilirsinizErkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Virgul her kızın farklı bir öpüşme stili vardır. Umarım bizimki benziyordur."

10. "'Gözlerini kapaErkeklerin Öpüşme Öncesinde Düşündükleri Virgul gözlerini kapat' Gözlerim açık öpüşmeye alışkınım. Bunu yapmadan yapamıyorum. Ancak bunu kızlar hiç sevmiyor!"

11. "Önceki öpüşmemizde ayaklarım yerden kesilmişti. Hadi güzelim bir daha uçur beni!"
https://forumailem.yoo7.com

1 sayfadaki 1 sayfası