ıllılı.ıl.lı... AiLe FoRuMLaRı ...ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı... AiLe FoRuMLaRı ...ıl.lı.ıllılı

Aileniz İçin En İyisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hercai Bekleyişlerin Son Baharındayım

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
 	 Hercai Bekleyişlerin Son Baharındayım WJdEdq
YaZYaGmUrU

Nerden Nerden : Kayseri

Hercai Bekleyişlerin Son Baharındayım Empty
MesajKonu: Hercai Bekleyişlerin Son Baharındayım    	 Hercai Bekleyişlerin Son Baharındayım Icon_minitimePerş. Tem. 11, 2024 2:39 pm

Yazgılarla körebe oynarken tükenişHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım sen düşüyorsun usuma...Yorgun gemiler kayıyor ufuklardaHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım gözlerimde bir muamma...
Kaypak direnişlerin bayrakları yakılıyor korkak meydanlarda..Duvarlar yıkılıyor ıslak mevsimlerdeHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım tükenirken aşk dudakta..

Duman sulandırınca gözüHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım perdeleri çekilir yaşanmasız ömrün..Sevdalı avuçlarımda yıldızlar üşürHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım paslı tavalarda pişer öğünüm

Vakitsiz açan çiçeklere döndümHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım aşkın kirli kıyılarında yürüdüm..Her mutluluğun karşılığı coşkuymuşHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım ben onu gözlerinde gördüm.

Çıngılar savrulur sensizken şehirlerime..çekerim yorganı üzerime.Yokluğun gözyaşları hazindirHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım ben hicranı sürerim hep gülüşlerime..

Yangınlarla dağlarım ah yüreğimiHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım kapılır giderim hayali öpüşlerine..Hercai bekleyişlerin son baharındayımHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım yürürüm hazan mevsimlerine.

Aştım gölgesiz baharların şimallerini.yediveren ağustoslarda yakıldım

Kuru ekmekti öğünümHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım sevdanın kırıntılarını avuçladıkça hep sarsıldım.Seni düşündükçe süzüldü tenimden terimHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım sarılmasız bayramlar yaşadım...

Sokuldum düşlerde yatağınaHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım aşkının ..bağbozumlarında saçlarını okşadım.

Seni sevdikçe varsın daralsın göğsümHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım her yaşanmışlık kurulu öfkem olsun..Yolcusuz limanlarda yalnızca seni bekleyeyimHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım vuslatın bedenimi savursun...

İçlendikçe sarılayım sevgineHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım tanımsız acıların denizinde boğsun beni sorgun..Hasretin gemileriyle sana geliyorum yarHercai Bekleyişlerin Son Baharındayım sonsuza dek sürse de bu yolculuğum.

https://forumailem.yoo7.com

1 sayfadaki 1 sayfası